2022-05-11 16:47  -  Patryk

Unia - Orion (zapowiedź meczu)

Unia - Orion (zapowiedź meczu)

W sobotę 14 maja o godz. 15:00 w ramach XX kolejki zamojskiej A-Klasy, Unia Hrubieszów zmierzy się na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z Orionem Jacnia. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Barbara Prus, Konrad Węgrzyn, Zbigniew Szymala.

Po wycofaniu się z rozgrywek Startu Frampol to właśnie Orion Jacnia z dorobkiem 10 punktów zamyka ligową tabelę. Mimo, że zespół Orionu pogodził się już ze spadkiem do niższej ligi, to w każdym kolejnym meczu pokazuje się z jak najlepszej strony, zawsze do końca walcząc o korzystny rezultat. W Jacni wiedzą, że to zaprocentuje w kolejnym sezonie i być może już po roku Orion ponownie wróci do zamojskiej A-Klasy. Goście w meczu z Unią nie będą kalkulować bo to nie ma najmniejszego sensu. Będą chcieli pokazać, że grając razem w jednej drużynie czerpią wielką radość z gry.

Unia Hrubieszów można powiedzieć, że już jest w nowej rzeczywistości, ale nie można drużynie Waldemara Koguta zapomnieć, że do końca sezonu pozostało jeszcze siedem kolejek. Nie można też Unii Hrubieszów w żadnym wypadku zlekceważyć sobotniego rywala. Unia Hrubieszów musi w każdym spotkaniu grać konsekwentnie swoje, realizując przedmeczowe założenia taktyczne. Nie można pozwolić sobie na chwilę rozluźnienia, bo to może drogo kosztować. Unia Hrubieszów, jako zjednoczona, scalona drużyna powinna dążyć do realizacji podstawowego celu jakim jest zwycięstwo.