Terminarz dla klubu: Lewart Lubartów

Sezon: 2019/2020

IV Lubelska

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2019-08-15 17:00 Huczwa Tyszowce 1 : 3 Lewart Lubartów
L 2 2019-08-18 14:00 Victoria Żmudź 1 : 3 Lewart Lubartów
L 3 2019-08-24 13:00 Lewart Lubartów 3 : 1 Włodawianka Włodawa
L 4 2019-08-28 17:30 Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 0 Lewart Lubartów
L 5 2019-08-31 16:00 Lewart Lubartów 2 : 1 Huragan Międzyrzec Podlaski
L 6 2019-09-08 17:00 Kłos Chełm 0 : 1 Lewart Lubartów
L 7 2019-09-15 16:00 Lewart Lubartów 2 : 0 Kryształ Werbkowice
L 8 2019-09-22 16:00 Granit Bychawa 0 : 2 Lewart Lubartów
L 9 2019-09-29 15:00 Lewart Lubartów 0 : 0 Łada 1945 Biłgoraj
L 10 2019-10-06 16:00 Górnik II Łęczna S.A. 1 : 4 Lewart Lubartów
L 11 2019-10-13 15:00 Lewart Lubartów 3 : 0 KS Lublinianka
L 12 2019-10-20 15:00 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 1 Lewart Lubartów
L 13 2019-10-27 13:00 Lewart Lubartów 3 : 1 MKS Unia Hrubieszów
L 14 2019-11-03 13:00 Powiślak Końskowola 3 : 2 Lewart Lubartów
L 15 2019-11-10 13:00 Lewart Lubartów 5 : 0 Orlęta Łuków
L 16 2019-11-17 12:00 Lewart Lubartów 5 : 0 Huczwa Tyszowce
L 17 2020-03-22 15:00 Lewart Lubartów : Victoria Żmudź
L 18 2020-03-28 00:00 Włodawianka Włodawa : Lewart Lubartów
L 19 2020-04-05 16:00 Lewart Lubartów : Sparta Rejowiec Fabryczny
L 20 2020-04-11 16:00 Huragan Międzyrzec Podlaski : Lewart Lubartów
L 21 2020-04-19 17:00 Lewart Lubartów : Kłos Chełm
L 22 2020-04-25 00:00 Kryształ Werbkowice : Lewart Lubartów
L 23 2020-05-03 17:00 Lewart Lubartów : Granit Bychawa
L 24 2020-05-10 17:00 Łada 1945 Biłgoraj : Lewart Lubartów
L 25 2020-05-17 17:00 Lewart Lubartów : Górnik II Łęczna S.A.
L 26 2020-05-20 17:00 KS Lublinianka : Lewart Lubartów
L 27 2020-05-24 17:00 Lewart Lubartów : Tomasovia Tomaszów Lubelski
L 28 2020-05-31 16:00 MKS Unia Hrubieszów : Lewart Lubartów
L 29 2020-06-06 17:30 Lewart Lubartów : Powiślak Końskowola
L 30 2020-06-13 17:30 Orlęta Łuków : Lewart Lubartów

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2019/2020

IV Lubelska

Terminarz

Seniorzy

Kolejka: 16

Victoria Żmudź  1 : Łada 1945 Biłgoraj
Włodawianka Włodawa  7 : Orlęta Łuków
Kryształ Werbkowice  5 : KS Lublinianka
Kłos Chełm  1 : Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów  5 : Huczwa Tyszowce
Górnik II Łęczna S.A.  0 : Granit Bychawa
Sparta Rejowiec Fabryczny   :   Powiślak Końskowola

LikeBox

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 244

Liczba odwiedzin łącznie: 75824

Statystyki Szczegółowe